U14-U15 18. FORDULÓ 18/19

Edzői értékelés: Bár véget ért a 7 meccses győzelmi szériánk, de így is büszke vagyok a csapatra, mert mindent megtettek ezen a mérkőzésen is, és értékes pontot hoztunk el Vácról! Sajnos, a fizikai fölénnyel nem tudtunk mit kezdeni, de játékban felvettük a versenyt a hazaiakkal! Kellemetlen ellenfél volt, aki nem akart focizni, előreívelt labdákkal operáltak, de mi egy-két hibát leszámítva kiválóan oldottuk meg a feladatot! Gratulálok a csapatnak! ( Pandur Péter )

Edzői értékelés: Az első félidőben egyenrangú ellenfelei voltunk a 3. helyezett Vácnak. A lehetőségeink közül jó lett volna kihasználni egyet. A második félidőben 3-4 bizonytalanságunk volt hátul, amiből kettőt kihasznált az ellenfél. Összességében megérdemelten nyert a hazai csapat. Sokat küzdöttek ma is a fiúk, de várok már a csapattól egy bravúrt. Ehhez nagyobb önbizalom és bátrabb játék kell, és el kell hinnünk, hogy bárki ellen lehet esélyünk! ( Kincses Péter )