Kezdőrúgás: 2018.05.13. 12:00

Kezdőcsapat: Csipkés - Ivaskó, Bárczi, Bugovics, Szekeres - , Oláh, Komáromi, Tóth - Bálint, Szűcs, Kiss

Cserék: Szabó, Spinner, Farkas

Gólszerzők: Bárczi (12.), Komáromi (52.)

Edzői értékelés: Értékes meccset játszottunk, attól függetlenül, hogy a pálya nem volt alkalmas a folyamatos játékra. Az első félidőben ránk nem jellemző módon 2-3 nagy védekezési hibát is elkövettünk, de ezekből tudunk igazán tanulni. Kicsit hiányzott a kombinatív játék, viszont sokadszorra kiderült, hogy jó fizikális szinten vagyunk, mert a második félidőben ismét beszorítottuk az aktuális ellenfelet. Összességében azonban igazságos a döntetlen.

U-12

REAC - SOROKSÁR SC 2-2 (1-1)

Kezdőrúgás: 2018.05.13. 13:30

Kezdőcsapat: Simon - Németh, Kurucz - Horváth, Mikolay, Magyar - Losó, Szabó, Szűcs

Cserék: Morvai, Szarvas Tádé, Somkuti, Pintér, Orgona

Gólszerzők: Magyar (3.), öngól

Edzői értékelés: Nagyon nehéz mérkőzést játszottunk, a pálya és az ellenfél játéka sajnos lehetetlenné tette bármilyen kombinatív futballra való törekvésünket. Hatalmas gratuláció a középső védőknek és az előttük játszó középpályásoknak, amiért végig koncentrálni tudtak, és jól semlegesítették az ellenfél direkt játékát. A középpálya ilyen szintű átívelésével az egészpályás letámadásra nem volt lehetőségünk. Gratulálok Magyar Hunornak az újabb találatához!